O nás

V roku 2009 sa rozhodla skupina živnostníkov, ktorí sa venovali výstavbe montovaných domov a taktiež výrobnej linky na konštrukciu panelov pre montované domy, spojiť svoje sily, aby spoločne vytvorili spoločnosť stojacu na pevných základoch odborných skúseností.

Už pred vznikom spoločnosti Ecostav, postavili spoločníci na území celého Slovenska viac ako 50 domov.  Firmu Ecostav s.r.o. tvorí mladý tím, ktorý počas štyroch rokov fungovania spoločnosti montoval už viac ako 30 domov.

Napriek skúsenostiam však spoločnosť dbá na vzdelanie a rozvoj svojich zamestnancov, preto sa pravidelne zúčastňujú rôznych školení, aby si rozširovali svoje vedomosti z oblasti stavebníctva. Spoločnosť Ecostav poskytuje svojim zákazníkom kompletné poradenstvo, ktorého základom sú teoretické vedomosti, ale aj praktické skúsenosti, vďaka čomu sa na nás môžu zákazníci úplne spoľahnúť.

Sidlo spolocnosti Ecostav O nás

Sídlo spoločnosti

Popri našej práci sledujeme aktuálne trendy, čo sa napokon odráža aj na kvalite a estetickej stránke našich nízkoenergetických rodinných domov na kľúč. Pri výstavbe používame moderné technológie, pružne reagujeme na dopyty klientov a prispôsobujeme sa najnovším požiadavkám stavebného trhu. Stavby dokončujeme v dohodnutých termínoch a vo vzorných kvalitách. Nakoľko každá stavba a každý klient sú odlišné, prispôsobujeme svoj prístup individuálnym požiadavkám klientov s ohľadom na typ stavby. Podľa dodaných projektov vám pripravíme kompletnú cenovú ponuku, ktorá po podpísaní bude pevná, v prípade, že sa nemení rozsah vykonaných prác.

Kancelaria Ecostav O nás

Naša kancelária

Spoločnosť Ecostav pracuje pre svojich klientov precízne s prihliadnutím na kvalitu materiálov. Naším klientom garantujeme kvalitu našej práce, keďže na vyhotovenie domu poskytujeme 4-ročnú záruku. Samozrejme pri materiáloch s predĺženou životnosťou, ako napríklad strecha, sa záručná doba predlžuje až na 30 rokov. Klientom zároveň poskytujeme službu vyhotovenia časozberného videa z výstavby domu, čím klient získa detailne zdokumentovaný prehľad každej etapy výstavby.

Zveriť stavbu svojho montovaného domu do rúk spoločnosti Ecostav znamená zveriť budúcnosť vášho bývania do rúk odborníkov. Naši pracovníci sú vysoko kvalifikovaní a zvládnu profesionálne všetky úlohy. Ponúkame komplexné služby. Okrem stavby montovaných domov sa zameriavame aj na rozpočtové práce, vypracovávame kalkulácie a poskytujeme poradenskú činnosť. Ecostav je vaše spoľahlivé riešenie pre stavbu nízkoenergetického montované domu.